loading...

موتور سواری و اتومبیلرانی

سایت رسمی موتور سواران و اتومبیلرانان حرفه ای

استاد حسین یوسفی

روابط عمومی بازدید : 950 دوشنبه 25 ارديبهشت 1396 نظرات (0)

آنقدر شكست خوردن را تجربه كنید تا راه شكست دادن را بیاموزید

 

استاد حسین یوسفی

حاشیه برگزاری تور قم جمکران موتور سواران تهران

روابط عمومی بازدید : 866 دوشنبه 25 ارديبهشت 1396 نظرات (0)

تصاویر زیر گزیده حاشیه برگزاری تور قم جمکران دوستان عزیز موتور سوار تهران در قالب موتور های شهری و ریس بود که به همت و زحمات بچه های فدراسیون، هیئت استان تهران و قم و بچه های سپاه محمد رسول الله ص برگزار شد.

 

 

موتور سنگین تهران - قم

 

 

موتور سنگین تهران - قم

 

موتور سنگین تهران قم

 

موتور سنگین تهران قم

 

موتور سنگین تهران قم

 

عکس مهندس حسین یوسفی

روابط عمومی بازدید : 898 یکشنبه 09 آبان 1395 نظرات (0)

استاد حسین یوسفی از قهرمانان ورزشهای رزمی و موتور سواری و اتومبیلرانی کشور


استاد حسین یوسفی بعنوان میهمان ویژه در مسابقات کشوری موتور سواری (ریس)

روابط عمومی بازدید : 806 یکشنبه 09 آبان 1395 نظرات (0)

استاد مهندس حسین یوسفی بعنوان میهمان ویژه در پنجمین دوره از مسابقات کشوری موتور سواری حرفه ای سرعت (ریس) که در مورخ 30 بهمن 1394 برگزار گردید حضور داشتند.

 

 

 

وی در کنار دکتر الیاس حضرتی (عضو ارشد هیئت رئیسه سبک دابل فول کنتاکت ) حضور داشته و با بررسی مو شکافانه مشکلات ورزش حرفه ای کشور خصوصا این رشته مهیج ، گزارشی تفصیلی به سمع و نظر ایشان رساندند.

 

 

 

 

 

 

 

تجربه حسی متفاوت

روابط عمومی بازدید : 1057 دوشنبه 15 مهر 1392 نظرات (0)

مهندس حسین یوسفی : رشته موتورسواری و اتومبیلرانی طیف وسیعی از سنین و سلایق مختلف را در بر می گیرد.

کمتر رشته ورزشی می باشد که تمامی سلیقه ها و علایق را پاسخ دهد. گویی تمامی نیاز ها در آن تعریف شده و به آنها پاسخ داده اند. این رشته ورزشی از کسانی که بدنبال قدرت، کلاسیک های ناب هستند تا کسانی که بدنبال هیجان همچون ریس ، درگ و ... که در نهایت به تجربه و حس های متفاوتی ختم می شود ، را در بر می گیرد.

این است تجربه حس های مختلف تنها در یک رشته ورزشی.

 

استاد حسین یوسفی

 

موتورسواری یعنی با هم بودن

روابط عمومی بازدید : 916 دوشنبه 15 مهر 1392 نظرات (0)

برخلاف عقیده عده زیادی از ورزشکاران که رشته موتورسواری را رشته ای انفرادی می دادند، باید متذکر شد این رشته ورزشی علاوه بر پرداختن به افزایش آستانه تحمل در فشارهای وارده در طول مسابقات، در تورهای جاده ای و یا در مسابقات حرفه ای حس تیمی کار کردن و با هم بودن در آن موج می زند.

حس همراهی با وسیله ای که موتورسوار برای آن ارزش بسیاری قائل است و روح خود را آمیخته با روح و توان موتور و یا اتومبیل خود می داند، حسی است عمیق که تنها موتور سواران و یا اتومبیلرانان حرفه ای به طور کامل آن را حس کرده اند.

همراهی و یکی شدن با وسیله محرکه ، یکی از اصلی ترین عوامل موفقیت های قهرمانان و مشاهیر این رشته های ورزشی بوده است.

یکی از شعار های معروف در این رشته این است:

یکی شدن با موتور و یا اتومبیل مساوی است با حداکثر توان خروجی و کنترل تمامی نیروهای پیرامون

 

از راست به چپ : مهندس حسین یوسفی، استاد محمدرضا یوسفی، سعید جمالی

راه حلی برای شناسایی استعداد های بالقوه

روابط عمومی بازدید : 1105 دوشنبه 15 مهر 1392 نظرات (1)

مهندس حسین یوسفی در گفتگویی با رسانه های گروهی ضمن اشاره به برنامه های پیش رو ، راهکاریی برای جلوگیری از اتلاف نیروهای انسانی در طی سالهای اخیر ارائه نمود.

مهندس یوسفی اشاره کرد:

یکی از بزرگترین منابع موجود در حوزه های مختلف خصوصا ورزش در کشورهای مختلف جهان نیروی انسانی جوان محسوب می گردد.

ایران اسلامی دارای توانمندی های متعددی در رشته های مختلفی ورزشی می باشد.

حسین یوسفی خاطر نشان کرد : رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی نیز از این امر مستثنی نیستند. بطوریکه در طی سالهای اخیر بدلیل بسیاری از مشکلات خارجی و داخلی و موانع موجود پیش روی این رشته ورزشی ، ورزشکاران غیور ایرانی در این رشته های ورزشی توانسته اند در میادین ورزشی داخلی  و خارجی بسیار پر رنگ ظاهر شوند و مقام های متعددی را کسب کردند. و این موفقیت های متعدد با این مشکلات مادی و معنوی به جایی رسیده است که در بسیاری از کلاس های مسابقات معتبر منطقه ای ورزشکاران ایرانی قهرمانان بلا مناضع و رکورد دار محسوب می گردند.

ایشان افزودند: یکی از راهکارهای ابتدایی و کم هزینه برگزاری کلاس های آموزشی زیر نظر فدراسیون و هیئت های ورزشی در سراسر کشور خصوصا مناطق محروم کشور و تاسیس و حمایت از مدارس حرفه ای آموزشی موتورسواری و اتومبیلرانی و کانون های هواداران و ورزشکاران آماتور می باشد.

این روند نوید بخش افقی تازه در پیش روی این رشته ورزشی در کشور اسلامی ایران می باشد.

 

استاد حسین یوسفی

مشکل موتورسواری و اتومبیلرانی در ایران

روابط عمومی بازدید : 979 دوشنبه 15 مهر 1392 نظرات (0)

مهندس حسین یوسفی :

برای پر بار شدن برنامه ها و سرمایه گذاری بلند مدت برای رشته های موتوروسواری نیاز به اطلاع رسانی و برگزاری تورهای مختلف در کنار سرمایه گذاری در سنین پائین می باشیم.

موتوروسواری رشته ای جذاب و پر طرفدار است اما تا کنون از این حسن کمال استفاده نشده است.

 

 

استاد حسین یوسفی

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  مهم ترین مشکل این رشته ورزشی در ایران چیست؟  بیوگرافی کوتاه


  حسین یوسفی در بیستم تیرماه سال 1366 در تهران متولد شد. ایشان تحصیلات آکادمیک خود را در رشته اصلاح و فراوری گیاهان دارویی و معطر در مقطع کارشناسی ارشد ادامه داده و علاوه بر فعالیت گسترده و حرفه ای در زمینه ورزشی، به تالیف و انتشار چند مقاله علمی و همکاری با مراکز دانش بنیان و ارائه مشاوره به سازمان ها مربوطه پرداخته است. علاوه بر فعالیت علمی در حوزه گیاهان دارویی و معطر و همکاری با شرکت های داروسازی در تولید داروهای با پایه هربال، جزء چهره های کارآفرین ممتاز جوان در جامعه محسوب می گردند. تاسیس و مدیریت چندین شرکت از جمله چند شرکت مادر تخصصی در صنایع و حوزه های مختلف و اشتغال زایی برای چند صد نفر از جوانان این مرز و بوم، تدوین و ارائه طرح های عظیم تولیدی به وزارت خانه های مربوطه، اجرای پروژه های مختلف در سراسر کشور  و ... گوشه ای از فعالیت های مدیریتی و اجرایی ایشان می باشد. تاسیس و مدیریت چندین مجمع و هیئت های مذهبی از جمله اولین هیئت ورزشکاران نیز جز فعالیتهای اجتماعی ایشان به شمار می آید. ولی در این بین تاسیس و مدیریت چندین مجمع ، سازمان و رشته های ورزشی بین المللی جزء دستاوردهای شاخص ایشان به شمار رفته و موجب گشته تا کنون چندین بار در کشورهای مختلف از طرف سازمانهای بین المللی از ایشان تجلیل بعمل آید.

  یک ابر فدراسیون


  فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی یکی از ابر فدراسیون ها محسوب می گردد. این بدان معناست که این فدراسیون از بخش های اصلی شامل ؛ کارتینگ، اتومبیلرانی و موتور سواری تشکیل شده است اما هر یک از این شاخه ها نیز دارای زیر مجموعه های تخصصی خود می باشد.

  فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی دارای پتانسیل بالایی در راستای درآمدزایی ، جذب و سازماندهی نیروهای مستعد و جوان داشته که متاسفانه تا کنون از این بستر استفاده لازم نشده است.

  امید است با تدبیر و امید در کنار استفاده از علم روز در حوزه مدیریت منابع ، شاهد ایجاد دگرگونی و شکوفایی در این عرصه باشیم.

  بزرگان موتورسواری در جهان


  1-جورج لورنزو ملیت: اسپانیایی افتخارات: از سال 2006 تا سال 2013 در 250 رقابت ، قهرمان جهان شد.

  2- کاسی استونر ملیت : ایتالیایی افتخارات عنوان اولین قهرمان رقابت های بین المللی در سال 2012 را کسب کرد.

  3- دنی پدروسا: ملیت : اسپانیایی افتخارات: وی در مسابقات125cc مقام رقابت های جهان را کسب کرد.

  4- آندرآ دویزیسو ملیت : ایتالیایی افتخارات: وی در جایگاه چهارم در رقابت های جهانی پرتغال جایزه گرفت و در سال 2013 با شرکت یاماها قرار داد بست.

  5- ولنینو رزی ملیت: ایتالیایی افتخارات وی 9 جایزه از مسابقات رقابت های جهانی موتوجی-پی را از آن خود کرد و برای سال 2013 و 2014 با شرکت یاماها قرارداد بست.

  6- کال کراچلو ملیت: انگلیسی افتخارات وی قهرمان جهان در سال 2009 شد و یکی از قهرمانان سابق و برنده مسابقه کلوب برینانیا است.

  7 بن اسپایس ملیت آمریکایی افتخارات وی با سبک سواری خود در سال 2000 طرفداران زیادی را به خود جذب کرد و در سری مسابقات قهرمانی جهان کلوب برای تیم یاماها ایتالیا امتیاز زیادی کسب کرد.

  8- نیکی هایدن ملیت: آمریکایی افتخارات وی برای لیگ های فصل 2013 به شرکت داکتی پیوست هایدن از سال 2003 تا 2008 در گروه هوندا به رقابت می پرداخت و از سال 2009 تا 2012 برای شرکت داکتی به رقابت های جهانی پرداخت.

  9- استفن برد ملیت: آلمانی افتخارات: وی جایزه بزرگ مسابقه موتور سیکلت جهان را در سال 2011 کسب کرد.

  10- آلوارو باتیستا ملیت: اسپانیایی افتخارات: از سال 2002 تا سال 2013 در لیگ ها پر مقامترین موتور سوار جهان بوده است.


  آمار سایت
 • کل مطالب : 8
 • کل نظرات : 2
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 10
 • بازدید امروز : 55
 • باردید دیروز : 21
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 55
 • بازدید ماه : 755
 • بازدید سال : 3,657
 • بازدید کلی : 37,006
 • معرفی کانون


  این مجموعه غیر انتفاعی در فرهنگسرای خاوران (جوان) واقع در تهران، میدان خراسان، خ خاوران مستقر بوده و دارای کمیته های تخصصی متعددی می باشد.

  شما برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های آموزشی می توانید از راه های زیر با ما تماس برقرار کنید :

  ایمیل : HoseinYoosefi@gmail.com

  سامانه پیامکی : 

  021-33000093

  قهرمان ایرانی الاصل جهان

  سهیل عیاری که از پدری ایرانی و مادری فرانسوی در ایران متولد شده است از رانندگان بنام مسابقات اتومبیل رانی جهان است قهرمانی در مسابقات فرمول فورد فرانسه در1994 وسه قهرمانی در سال 1996 و جایزه بزرگ ماکائو در سال 1997 باعث شد به کلاس فرمول 3000 در سالهای 1997 تا 2000 برود و طی آن در سالهای 2002 تا 2005 قهرمان مسابقات شود.در مسابقات قهرمانی GTراند در کلاس GT1 برای تیم اورسا دو سال پیاپی 2006 و2007 اول شد و همچنین قهرمان فرانسه در وینستون لو مانزی  قبل از پیوستن به تیم آئودی در سال 2010 گردید.

  مسابقه پیامکی


  1. معتبر ترین مسابقه موتورسواری در جهان چه نام دارد؟

  2. پر افتخار ترین قهرمان موتورسواری جهان کیست؟

  3. با ارزش ترین جایزه نقدی در تاریخ به چه مسابقه ای تعلق داشته است؟

  --------------------

  با ارسال پاسخ خود به شماره 50002060600077 در قرعه کشی بزرگ ما همراه با اهدای جوایز ارزنده و عضویت رایگان 1 ساله در کانون شرکت نمائید.